Folevej 47   |   DK-6510 Gram   |   T +45 73 84 51 00   |   
   |   
Besøg os på facebook
Print  |   Sitemap
Du er her:  

Købes

Rytmegulv til TeamGym købes
Søger et rytmegulv til TeamGym (14x18 m).
Kontakt Helle Breinholt, tlf. 31416379 eller mail helle@breinholt.org
 

Buk købes
En lille brugt buk i god stand købes.
Kontakt Kit Kjølhede Laursen, tlf. 27211233eller mail kit.laursen@gmail.com
Annoncen er oprettet den 25. jan 2019

 

Stortrampolin købes
Kontakt Nikita, Nikitaschaeffer02@live.dk
Annoncen er oprettet den 24. oktober 2018.

 

Fiberbane og TeamGym måtte købes
Vi søger fiberbane og TeamGym måtter til rytmegulv.
Kontakt Heidi Adamsen, tlf.: 21140689/50510594 eller steemann@hotmail.com
Annoncen er oprettet den 6. august 2018.

 

PE-minitrampolin søges
Jeg søger en PE-minitrampolin.
Alt har interesse, så i er meget velkomne til at kontakte mig med billede og pris.
Kontakt Søren, tlf. 60140325 eller mail gobo375@hotmail.com
Annoncen er oprettet den 22. maj 2018.

 

AirTrack+ 33 cm/15 m søges
Vi har en 12 m, vi evt. kan bytte med.

Kontakt Camilla, tlf. 20968808 eller mail camillanederby@gmail.com
Annoncen er oprettet den 16. april 2018.

 

Springmåtte købes 
Søger springmåtte til hjemmet.
Kontakt Birgitte, tlf.: 51 88 13 92 eller mail Birgitte0106@hotmail.com
Annoncen er oprettet den 27. november 2017.

 

Nedfaldsmåtte og minitrampolin købes
Brugt nedfaldsmåtte, Minitrampolin med min. 32 fjedre til teamgym gymnast købes. Max pris 6.000 kr.
Kontakt Gitte Westergaard, tlf.: 22 77 13 17 eller mail: gitte_westergaard@yahoo.dk
Annoncen er oprettet den 8. november 2017.

 

Air-Track købes  
Vil gerne købe en Air-Track med plan overflade. Ca. 10 meter i længde, 30 cm høj.
Kontakt Charlotte Agergaard /Nordfyns Gymnasium, mail ca@nordfyns-gym.dk
Annoncen er oprettet den 6. november 2017.

Rullemåtte købes
Kontakt Søren Jørgensen, tlf.: 23438078 eller Soren_jorgen@hotmail.com
Annoncen er oprettet den 9. oktober 2017.

 

Stålplint købes
Stålplint stand underordnet - men gerne godt brugt. Helst i sydjylland.
Kontakt Gitte Breiting, tlf.: 30205464 eller Breiting@hotmail.com
Annoncen er oprettet den 18. september 2017.

 

Hård PE-bane med felter på 300 x 200 x 15 cm købes
Kontakt Viggo Brøndegaard, tlf. 22342510 eller mail viggo@odk.dk
Annoncen er oprettet den 9. august 2017.

 

Springredskaber købes 
Jeg søger brugte trampoliner, Airtracks og andre springredskaber.
Kontakt Maria Storgaard, tlf. 29436991 eller mail Mard@varde.dk
Annoncen er oprettet den 3. april 2017.

 

Stålplint og AirTrack købes  
Jeg er interesseret i en stålplint samt en AirTrack.
Kontakt Bo Lindholm, tlf.  60923121 eller Bo@sparta.dk
Annoncen er oprettet den 9. marts 2017.